Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Druki ulotne » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Materiały ikonograficzne związane z Trzcielem” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pocztówki z Trzciela z okresu 1945 - 1989”

 

1910.Trzciel dawny.

Kolekcja (zbiór/zespół): Materiały ikonograficzne związane z Trzcielem, Słowa kluczowe: poetka, kościół ewangelicki, rodzina, zamek


Na pocztówce widać zamek rodziny Fischer von Mollard, dawny kościół ewangelicki, dworzec kolejowy ok.1910roku,dom poetki Anny Luizy Karsch. Widoki ze zbiorów prywatnych. Wydanie okolicznościowe z 2008r. pocztówki wraz z książką: Trzciel- studia z dziejów miasta.


Nazwa dokumentu: 1910.Trzciel dawny.
Dział: Druki ulotne
Kolekcja (zbiór/zespół): Materiały ikonograficzne związane z Trzcielem
Teczka (jednostki archiwalna): Pocztówki z Trzciela z okresu 1945 - 1989
Numer ID: CATL 77 I / 8.1.2
Sygnatura: brak
Autor: "brak autora"
Data wytworzenia: 2008-01-01 - 2008-12-31
Wytwórca: Miasto Trzciel
Miejsce wytworzenia: Trzciel
Typ dokumentu: kartka pocztowa
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Trzcielu
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: poetka, kościół ewangelicki, rodzina, zamek
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pocztówki z Trzciela z okresu 1945 - 1989"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.